Публікації в пресі за січень 2015 року

1. Перша у Рівненській області журналістська лабораторія «J.Lab» завершила краудфандинговий збір // «ВСЕ». — 10.01.2015р.

2. Острозька академія — криниця мудрості і духовності // «Сім’я і дім». — 26.01.2015р.

3. У Острозькій академії відбудеться Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок // «ВСЕ». — 15.01.2015р.

4. Руслана Лижичко: «Острозька академія — це величезний інтелектуальний ресурс» // «Рівне вечірнє». — 02.01.2015р.

5. У Рівному обговорили проблеми духовно-морального виховання учнів // «ОГО». — 30.01.2015р.

6. Для солдатів — студентські листи з Рівненщини // «ВСЕ». — 23.01.2015р.

7. На Рівненщині видали унікальну книгу для українських воїнів // «ОГО». — 28.01.2015р.

8. В Острозькій академії на Рівненщині побували учні з Лисичанська // «ВСЕ». — 11.01.2015р.