Публікації в пресі за серпень 2015 року

1. “Острозька академія на потреби українських військових передала автобус” // “ОГО”. - 18.08.2015р.
  2. “Острозька академія передала українським військовим автобус” // “ВСЕ”. - 18.08.2015р.
  3. “Острозька академія — в числі ВНЗ України з гендерного мейнстримінгу” / “ВСЕ”. - 18.08.2015р.
  4. “У рамках інавгурації в Острозькій академії відкрили Центр мистецтвознавства академіка Володимира Овсійчука” // “День”. - 31.08.2015р.
  5. “Автобус для військових” // “Освіта України”. - 24.08.2015р.
  6. “Острозька академія на потреби військових передала автобус” // “Життя і слово”. - 22.08.2015р.