Публікації в пресі за вересень 2014 року

1. Ректор Національного університету «Острозька академія» прийняв виклик в акції Ice Bucket Challenge // «ОГО». — 03.09.2014.

2. Студенти Острозької академії передали естафету «Іce bucket challenge» Німеччині та США // «ЧаРівне». 10.09.2014.

3. Ректор «Острозької академії» облився крижаною водою та кинув виклик Коломойському // «ВСЕ». — 03.09.2014.

4. На Рівненщині масово обливаються крижаною водою і дають гроші на благодійність // «Четверта влада». — 04.09.2014.

5. В Острозі відзначатимуть п’ятсотріччя битви під Оршею // «Голос України». — 06.09.2014.

6. Ректор «Острожской академии» бросил вызов Коломойскому // «Обозреватель». — 03.09.2014.

7. Острозька академія відкриває нові обрії співпраці на міжнародному рівні // «Афіша. Рівне». — 22.09.2014.