Публікації в пресі за червень 2014 року

1. Садовник А. Абітурієнти мають менше часу // Рівне вечірнє. — 05.06.2014.

2. Юркова О. Випускники академії закупили спорядження для армії // Голос України. — 07.06.2014.

3. Костюченко О. Рівненщина: Перші випускники-2014 — з Острозької академії // ОГО. — 06.06.2014.

4. Голубєв В. В Острозькій академії відбулась зустріч випускників // ОГО. — 02.06.2014.

5. Костюченко О. Острозька академія першою в Україні вручила дипломи // Рівне вечірнє. — 12.06.2014.

6. Купили бронежилети замість ікони // Рівне вечірнє. — 11.06.2014.