Публікації в пресі за липень 2014 року

1. Садовник А. Скільки коштує освіта // Рівне вечірнє. — 10.07.2014.

2. Садовник А. Держава не фінансує російських філологів // Рівне вечірнє. — 17.07.2014.

3. Садовник А. Найвищий конкурс — 72 заяви на одне місце // Рівне вечірнє. — 07.08.2014.

4. Костюченко О. Острозька академія — у Книзі рекордів Гіннесса // Голос України. — 18.07.2014.

5. Костюченко О. Полотно «Хрещення України-Русі подорожуватиме країною» // Голос України. — 16.07.2014.

6. Костюченко О. Острозька академія — єдиний український виш, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса // День. — 10.07.2014.

7. Проміжні підсумки вступної кампанії // Рівне ракурс. — 31.07.2014.

8. Острозька академія — єдиний український виш, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса // 7 днів . — 16.07.2014.

9. Костюченко О. Острозька академія — єдиний український виш, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса // ОГО. — 17.07.06.2014.

10. В Острозькій академії — картина з великими українцями. // Рівне вечірнє. — 15.07.2014.

11. Абітурієнти штурмуватимуть виші з 9-ї до 17-ї // Рівне вечірнє. — 10.07.2014.