Публікації в пресі за січень 2014 року

1. Цимбалюк Є. Художник намалював, як писалася Острозька Біблія // Літопис Заходу. — 16.01.2014.

2. Панасюк Л. Рідкісні Кобзарі презентують у березні на Рівненщині //Літопис Заходу. — 16.01.2014.

3. В Острозькій академії колядували і щедрували // Рівне Вечірнє. — 27.01.2014.

4. Ректор Острозької академії зробив звернення щодо заарештованих випускників вишу // День. — 22.01.2014.

5. В Острозі — виставка сакрального мистецтва // Голос України. — 23.01.2014.

6. Бекерук А., Княгніцька М. Фестиваль колядок і щедрівок відбувся в Острозькій академії // 7 днів. — 27.01.2014.

7. Мартинюк Х. Оксфордський Острог чи Острозький Оксфорд? // Голос з-над Бугу. — 23.01.2014.

8. Омелянчук І. Острозька Біблія повернулася на малу батьківщину // Урядовий Курєр. — 04.01.2014.

9. У Рівному нагородять юних знавців Біблії // Віче. — 08.01.2014.

10. Презентують рідкісну поетичну колекцію // Вільне слово. — 16.01.2014.