Публікації в пресі за лютий 2014 року

1. Острозька академія встановлюватиме рекорд Гіннеса // День. — 18.02.2014.

2. Острозька академія встановлюватиме новий рекорд // 7 днів. — 17.02.2014.

3. Власова О. В Острозькій академії замахнулися на рекорд Гіннеса — 18 діб читатимуть «Кобзаря» // Газета по-українськи. — 20.02.2014.

4. Омелянчук І. Острозька академія йде на світовий рекорд // Урядовий курєр. — 20.02.2014.

5. Юркова О. В Острозькій академії замахнудися на світовий рекорд // Голос України. — 17.02.2014.

6. Петрова К. «Учітеся, брати мої!» В Острозькій академії стартував марафон читання віршів Шевченка // Україна молода. — 21.02.2014.

7. Вістенко Р. «І на сторожі коло їх поставлю Слово» // Вісті Рівненщини. — 28.02.2014.

8. Шевченко замахнувся на рекорд Гіннеса // Високий Вал. — 18.02.2014.

9. На Рівненщині стартував рекорд Гіннеса // Віче. — 21.02.2014.

10. Дудко З. Микола Бендюк зібрав понад 100 унікальних «Кобзарів» // Рівне Експрес. — 20.02.2014.

11. Острозька академія встановлюватиме рекорд Гіннеса // Літопис Заходу. — 13.02.2014.