Публікації в пресі за грудень 2014 року

1. Острозька академія співпрацюватиме із Варшавським університетом у галузі психології // «День». ― 19.12.2014р.

2. Острозька академія співпрацюватиме із Варшавським університетом у галузі психології // «Афіша. Рівне». ― 19.12.2014р.

3. «Потрібен тренд аристократизму» // «День». — 16.12.2014р.

4. Співачка Руслана домовилася про співпрацю з «Острозькою академією» // «ВСЕ». — 30.12.2014р.

5. Сайт «Острозької академії» — один з найінформативніших // «ВСЕ». — 25.12.2014р.

6. Рівняни побували в резиденції канцлера ФРН Ангели Меркель // «ОГО». — 31.12.2014р.