Публікації в пресі за травень 2013 року

1. Унікальне полотно — в Острозі // Голос України. — 17.05.2013.

2. Власов О. В «Острозькій академії» показали ймовірне зображення Феодосія Святого // Газета по-українськи. — 17.05.2013.

3. Академію та друкарню заснували одночасно // Голос України. — 24.05.2013.

4. Перший Центр духовно-морального виховання відкрився в Острозькій академії. // Голос України. — 24.05.2013.

5. Панасюк Л. Ніч у музеї // Замкова гора. — 25.05.2013.

6. Панасюк Л. З книгою в серцях // Замкова гора. — 25.05.2013.

7. Омелянчук І. Кар’єра має починатися не з центру зайнятості // Урядовий Кур’єр. — 29.05.2013.

8. Студентка Острозької академії отримає 5 тисяч гривень від юридичної фірми // Рівне Вечірнє. — 31.05.2013.