Публікації в пресі за липень 2013 року

1. Ларіонов П. «Ігор ПАСІЧНИК: „Наш професор — один з десяти у світі знавців мови, якою розмовляв Ісус Христос“» // Урядовий Кур’єр. — 04.07.2013.

2. Костюченко О. Острозька академія — у п’ятірці найкращих університетів України // День. — 09.07.2013.

3. Костюченко О. Острозька академія — У п’ятірці найкращих університетів України // Життя і слово. — 13.07.2013.

4. Костюченко О. Наш вуз у п’ятірці найкращих університетів України // Замкова гора. — 13.07.2013.

5. Короденко М. Олександр Удод: Систему рейтингового оцінювання ВНЗ визнано об’єктивною і відкритою // Освіта України. — 15.07.2013.

6. Коран вийшов українською // Рівне Вечірнє. — 26.07.2013.

7. Перша україномовна книга видана в Саудівській Аравії // Голос України. — 30.07.2013.