Публікації в пресі за лютий 2013 року

1. Кононенко Н. Поєднали комічне і екологічне // Замкова гора. – 16.02.2013.
  2. Віденський бал – свято краси і грації // Замкова гора. – 09.02.2013.
  3. Яручик Юлія. «Різдвяні піснеспіви» як форма Богослужіння // Замкова гора. – 02.02.2013.
  4. Яручик Ю. Острозька академія: перші дипломати // Вісті Рівненщини. – 01.02.2013.
  5. Яручик. Ю. Острозька академія випустила перших дипломатів // Життя і слово. – 09.02.2013.
  6. Яручик Ю. «Різдвяні піснеспіви» в Острозькій академії // Життя і слово. – 02.02.2013.
  7. Яручик Ю. Перші дипломати з Острозької академії // Свобода. – 22.02.2013.
  8. Кралюк П. Луцьке Євангеліє: контексти. Чому митрополит Нифонт подарував його факсимільне видання саме Путіну? // День. – 12.02.2013.