Публікації в пресі за грудень 2013 року

1. В Острозькій академії буде свій гімн // ОГО. — 24.12.2013.

2. В Острозькій академії триває конкурс на кращий гімн для навчального закладу // ПедПреса. — 27.12.2013.

3. Власова О. Картину про створення Острозької Біблії писали 6 місяців // Газета по-українськи. — 19.12.2013.

4. В Острозі презентують картину «Острозька Біблія» // 7 днів. — 16.12.2013.

5. Мочерняк І. Освятили картину про Острозьку Біблію // Замкова гора. — 21.12.2013.

6. Ільницька І. На Рівненщині представили полотно про створення Острозької Біблії // День. — 19.12.2013.

7. Терен Т. Письменницькі кузні. Де в Україні та світі навчають майбутніх письменників? // Український тиждень. — 28.11.2013.