Публікації в пресі за серпень 2013 року

1. Костюченко О. Михайло ЯКУБОВИЧ: «Я акцентував увагу на смислах, які ця книга несе людству» // День. — 01.08.2013.

2. Костюченко О. Переклад Корану Михайла Якубовича надруковано в Саудівській Аравії // Замкова гора. — 03.08.2013.

3. Костюченко О. Основні проблеми наразі — фінансова і кадрова // День. — 07.08.2013.

4. Мочерняк І. Обговорювали реформування освіти // Замкова гора. — 11.08.2013.

5. В Острог з’їхалися художники з трьох областей // Рівне Вечірнє. — 14.08.2013.

6. Цимбалюк Є. Острозькі придворні художники // Слово Просвіти. — 15-21.08.2013.

7. Панасюк Л. Вступників по осені рахують // Замкова гора. — 17.08.2013.

8. Дослідники всього українського зустрілися в Острозі // Рівне Вечірнє. — 29.08.2013.