Публікації в пресі за квітень 2013 року

1. Панасюк Л. Божественний храм душі Олеся Ундіра // Замкова гора. — 13.04.2013.

2. Панасюк Л. Єдиний в Україні центр духовно-морального виховання — в Острозі // Замкова гора. — 06.04.2013.

3. Панасюк Л. Старт у доросле життя // Замкова гора. — 20.04.2013.

4. Мочерняк І. На принципах християнської моралі // Замкова гора. — 27.04.2013.

5. Садовник А. Острозька академія: тут вчаться майбутні міністри та президенти // Рівне Вечірнє. — 25.04.2013.

6. Кралюк П. – Доля «єдино правильного» вчення – Газета «День» - 12-13.04.2013.

7. Куди піти вчитися – Вісті Рівненщини -  05.04.2013.

8. Костюченко О. Перший в Україні Центр духовно-морального виховання – в Острозькій академії – Газета «День» - 09.04.2013.

9. Премії Берташа молодим науковцям – Рівне Вечірнє 02.04.2013.

10. Костюченко О. – В Острозі дбатимуть про духовність та мораль – Рівне Вечірнє – 09.04.2013.

11. Кралюк П. – Т.Шевченко: заперечення імперськості – Газета «День» 7-8.04.2013.