Публікації в пресі за вересень 2012 року

1. Антонечко О. Потрібно розвивати український світ  // РВ. – 27. 09. 2012.
  2. Дюг Ю. В «Острозькій академії» перевидадуть усі твори Уласа Самчука // ОГО. – 12. 09. 2012.
  3. Яручик Ю. Світ Петра Капшученка – світ кожної людини // День. – 28. 09. 2012.
  4. Костюченко О. Ігор Пасічник про Біг-Бен, «Острогіану» і наукову еліту // Замкова гора. – 08.09.2012.
  5. Глушман І. Братство ім.. Князів Острозьких відродження та плани // Замкова гора. – 01.09.2012.
  6. Костюченко О. В Острозькій академії видадуть десятитомник творів Уласа Самчука // День. – 20.09.2012.