Публікації в пресі за червень 2012 року

1. Колекція музею поповнюється, незважаючи на мізерну підтримку держави  // Вісті Рівненщини. – 01. 06. 2012.
  2. Костюченка О. Острозька академія – у десятці кращих класичних університетів  // ОГО. – 27. 06. 2012.
  3. Костюченко О. Вів ат випускникам Острозької академії // Життя і слово. – 09. 06. 2012.
  4. Тимощук Л. Раритетне видання «Діяння святих апостолів» поповнить колекцію стародруків Острозької академії» // Життя і слово. – 09. 06. 2012.
  5. Вів ат випускникам академії // Замкова гора. – 09. 06. 2012.
  6. Тимощук Л. «Відкрита ніч українського кіно» // Свобода. – 8 червня 2012.
  7. Тимощук Л. Поповнилася колекція стародруків // Свобода. – 8 червня 2012.
  8. Яручик Ю. Василь Попадюк виступив в академії // Свобода. – 8 червня 2012.
  9. Огулєва К. Вручені стипендії від української діяспори // Свобода. – 8 червня 2012.
  10. Костюченко О. 300 випускників академії // Свобода. – 8 червня 2012.
  11. Костюченко О. Презентовано книгу Леоніда Якобчука // Свобода. – 8 червня 2012.