Публікації в пресі за липень 2011 року

1. Білюк, Д. У переможцях – українець і росіянка / Д. Білюк. –Життя і слово. – №51-52. – 02.07.2011.
  2. Вакуленко, А. Студентів нагородили за здоровий спосіб життя / А. Вакуленко // Свобода. – №27. – 08.07.2011.
  3. Гордійчук, А. Академія танцює / А. Гордійчук // Свобода. – №27. – 08.07.2011.
  4. Гордійчук, А. Студент академії очолив українську делегацію / А. Гордійчук // Свобода. – №27. – 08.07.2011.
  5. Кобернюк, Д. Семикласники матимуть підручники з християнської етики / Д. Кобернюк // Замкова гора. – №27. – 09.07.2011.
  6. Ліснича, А. В Острозі відкрили перший софтбольний майданчик / А. Ліснича // Замкова гора. – №28. – 16.07.2011.
  7. Тодоренко, К. Гість з Америки / К. Тодоренко // Свобода. – №27. – 08.07.2011.
  8. Яручик, Ю. Академія у «Книзі рекордів України» / Ю. Яручик, Є. Цимбалюк // Свобода. – №27. – 08.07.2011.
  9. Яручик, Ю. Виставка скульптур Міртали Кардиналовської-Пелипенко / Ю. Яручик // Свобода. – №27. – 08.07.2011.