Конкурс на заміщення посад

Національний університет «Острозька академія», вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, оголошує конкурс на заміщення посад*:

• старший викладач кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри цивільно-правових дисциплін (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри державно-правових дисциплін (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри теорії та історії держави і права (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій — 1 особа;
  • викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа;
  • викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту (на умовах неповного робочого часу) — 1 особа.

Вимоги до претендентів:

на посаду старшого викладача:

• науковий ступінь кандидата наук та повна вища освіта**;
  • стаж науково-педагогічної роботи не менше 3-х років у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації;
  • наявність навчально-наукових та наукових праць за фахом;
  • високий науково-методичний рівень викладання навчальних дисциплін (подати висновок кафедри вищого навчального закладу);

на посаду викладача:

• повна вища освіта за фахом;
  • стаж науково-педагогічної роботи не менше 2-х років у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації;
  • наявність навчально-наукових праць за фахом.

Термін подання заяв на участь у конкурсі — 30 днів із дня опублікування оголошення.

Перелік необхідних документів:

• заява;
  • особовий листок із обліку кадрів;
  • копії документів про повну вищу освіту, науковий ступінь, засвідчені в установленому порядку;
  • список наукових праць і винаходів за останні п’ять років;
  • матеріали про підвищення кваліфікації або стажування протягом останніх п’яти років;
  • автобіографія;
  • копія трудової книжки, засвідчена в установленому порядку;
  • копія паспорта громадянина України (с.1, 2,11);
  • згода на збір та обробку персональних даних.

Документи подають до відділу кадрів Національного університету «Острозька академія» за адресою: 35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2.

Телефон для довідок: (03654)2-29-49 (тел./факс), (03654)2-33-42.

Примітка:

1. Конкурс на посаду старшого викладача кафедри фінансів, обліку і аудиту скасований відповідно до наказу ректора НаУОА № 41-к/09 від 09.06.2015 р.

2. Конкурс на посаду викладача кафедри фінансів, обліку і аудиту (3 особи) скасований відповідно до наказу ректора НаУОА № 42-к/09 від 12.06.2015 р.

*- (до закінчення терміну обрання, якщо науково-педагогічний працівник виконує обов’язки на умовах строкового трудового договору (контракту), термін якого закінчується);

**- в окремих випадках на посаду старшого викладача також можуть бути прийняті особи, які не мають наукового ступеня, проте мають не менше 3-х років стажу практичної діяльності за фахом.

Положення конкурс Положення конкурс