VIІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

VIІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

Національний університет «Острозька академія» у 2015 році проводить VIІІ Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші предмети духовно-морального спрямування. Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Важлива інформація:

Початок о 10 год.

24 квітня 2015 року олімпіада для:

• учнів 5–8 класів загальноосвітніх шкіл

15 травня 2015 року олімпіада для:

• учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл
  • учнів професійно-технічних училищ
  • студентів вищих навчальних закладів

5 червня 2015 року олімпіада для:

• дітей дошкільного віку
  • учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл

Подання матеріалів (творча робота (малюнок, аплікація, тощо); проект) та заявок на участь в олімпіаді до 1 квітня 2015 року