Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності “Журналістика”»

16 березня 2015 року (понеділок) відбудеться інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності „Журналістика“».

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Реєстрація учасників проводиться за телефоном:

(098) 249-79-60 (Олексій Миколайович Костюченко)

Програма заходу:

І. 10.00 — 10.20 — Реєстрація учасників (кафедра журналістики)

ІІ. 10.20 — 11.30 — Екскурсія університетом.

ІІІ. 11.30 — 12.00 — Обід.

ІV. 12.00 — 12.20 — Зустріч із деканом гуманітарного факультету, професорсько-викладацьким складом та студентами кафедри журналістики.

V. 12.20 — 13.40 — Відвідання студентських занять (на вибір абітурієнта).

VІ. 13.55 — 15.15 — Відвідання занять лабораторії журналістської майстерності «J.Lab».