Cтажування в рамках програми Erasmus+ в Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ (Польща)

Вимоги до кандидатів на стажування в рамках програми Erasmus+ в Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ (Польща)

Спеціальності «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія»

Бакалаврат

1. Студент(-ка) бакалаврату спеціальностей «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія»

2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.

3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника

2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента бакалаврату спеціальності «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія» із вказаним середнім балом за попередній семестр (триместр). У довідці потрібно вказати також бал за останній іспит (залік) із англійської та/або польської мови.

3. Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта.

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.

Маґістеріум

1. Студент(-ка) маґістеріуму спеціальностей «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія»

2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.

3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника

2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента маґістеріуму спеціальності «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини», «Іноземна філологія», «Українська філологія» із вказаним середнім балом диплому бакалавра. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.

Термін подачі документів завершено