Навчання в рамках програми Erasmus+ у Сілезькому університеті університеті в Катовіце (Польща)

Вимоги до кандидатів на навчання в рамках програми Erasmus+ у Сілезькому університеті в Катовіце (Польща)

Спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»

Бакалаврат

1. Студент(-ка) бакалаврату спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.

3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника

2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента бакалаврату спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» із вказаним середнім балом за попередній семестр (триместр). У довідці потрібно вказати також бал за останній іспит (залік) із англійської та/або польської мови.

3. Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта.

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.

Маґістеріум

1. Студент(-ка) маґістеріуму спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.

3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В1 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника

2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента маґістеріуму спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»із вказаним середнім балом диплому бакалавра. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.

Термін подачі документів: до 07.12.2015 р.