Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

Кафедра міжнародних відносин

Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин.

Перший етап Інтернет-олімпіади буде проведено 25 березня  — 3 квітня 2015 року у вигляді онлайн-тестування (реєстрація на сайті www.moodle.oa.edu.ua), яке містить завдання з англійської мови відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з англійської мови для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу десять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі Інтернет-олімпіади. Другий (фінальний) етап, який передбачає он-лайн тестування, яке містить завдання з історії України та географії відповідно до програм для загальноосвітніх навчальних закладів, яке відбудеться на базі Національного університету «Острозька академія» 6 квітня 2015 року.

Переможці Інтернет-олімпіади отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Національного університету «Острозька академія».

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з англійської мови, історії України, георгафії й отримати можливість стати студентом найстарішого вищого навчального закладу в Східній Європі — Острозької академії.

Для проходження Інтернет-тестування:

1. Зареєструйтесь на сайті moodle.oa.edu.ua, вказавши ім’я та прізвище (як це зазначено у паспорті), а також активну адресу електронної пошти.

2. Після основної реєстрації для участі в олімпіаді слід ввести додаткову анкетну інформацію про Вас. Інформація зберігатиметься у Вашому профілі і буде доступною лише Вам та викладачам, що проводять олімпіаду. Інформація буде використовуватися для зв’язку з Вами та вчасного інформування. Щоб заповнити анкету, скористайтеся посиланням Заповнити анкету на олімпіаду, яке висвітлюється на сторінці moodle справа, або ж натисніть на Ваше реєстраційе ім’я у правому верхньому куті. Оберіть опцію РЕДАГУВАТИ ПРОФІЛЬ. У графі Обов’язкова інформація учням, що готуються до олімпіади вкажіть місце навчання та контактний телефон.

3. Після заповнення збережіть результати, натиснувши кнопку Оновити профіль.

4. Авторизуйтеся на сайті moodle.oa.edu.ua у будь-який час з 07-00 години 25 березня 2015 року (за київським часом).

5. Оберіть закладку КУРСИ та відкрийте категорію ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

6. У переліку олімпіад оберіть: Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів (Teacher: Тимейчук Ірина)

7. Перейдіть на посилання Етап 1: англійська мова.

8. Уважно прочитайте умови та вимоги до виконання тесту.

Ви розпочинаєте пробне тестування з англійської мови. Уважно читайте завдання та обирайте одну правильну відповідь. Тест має обмеження часу 60 хв. Після завершення тесту натисніть клавішу «Зберегти все та відправити».

Дочекайтеся результату на екрані.

Максимальна оцінка за тест 100 балів.

9. Натисніть на кнопку «ПРОЙТИ ТЕСТ ON-LINE»

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Інтернет-тест складається з п’ятдесяти завдань на граматику та лексику. Тест відкриється в окремому захищеному вікні. Якщо під час виконання тесту Ви відкриєте інше вікно чи програму, то тест може автоматично закритись. На жаль, у Вас не буде можливості повторно відкрити тест, адже кожен учасник може взяти участь у тестуванні лише один раз.

Результати тестування будуть виведені на екран відразу після завершення тесту.

При підготовці завдань до інтернет-тестування використовувались матеріали видань серії «Pearson Longman».

Контактна особа:

Плевако Ігор Григорович, e-mail: kafedra.mv@oa.edu.ua