«Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів»

Увага! Запрошуємо студентів юридичних клінік ВНЗ України взяти участь у «Національній олімпіаді юридичних клінік із консультування клієнтів»

Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів (далі — Олімпіада) відбудеться 14-15 березня 2015 року на базі Національного університету «Острозька академія» у м. Острог, Рівненська область.

За умовами конкурсу участь у Олімпіаді бере команда з двох осіб. За своєю формою змагання імітують процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участі двох студентів-консультантів та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Метою консультування є з’ясування необхідної інформації, дослідивши з клієнтом обставини справи, сутність проблеми та зорієнтувати клієнта на стратегію подальшої роботи над справою. Роботу учасників оцінюють члени журі за спеціальними критеріями.

Олімпіада відбувається у три тури, протягом двох днів 14-15 березня 2015 року. Перший тур та фінал Олімпіади відбуваються українською мовою, а півфінал — англійською мовою.

Команда-переможець Олімпіади візьме участь у Міжнародному раунді олімпіади юридичних клінік із консультування клієнтів та продовжить боротьбу в Лінкольні, штат Небраска, США, з 15 по 18 квітня 2015 року.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися, заповнивши форму за посиланням http://goo.gl/forms/I6Hj3t5Iap. Реєстрація триває до 28 лютого 2015 року, 23.59! Заповнена та надіслана форма є обов’язковим і остаточним підтвердженням вашої участі в Змаганнях, навіть, якщо попередньо ви сповіщали Оргкомітет про намір взяти участь в Змаганнях.

За більш детальною інформацією звертайтеся: oa.probono@gmail.com,mariia.tsypiashchuk@oa.edu.ua або за номером 097 703 48 55.

Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників, включаючи участь у Міжнародному раунді, покривається за рахунок організаторів.

*Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів організовує юридична клініка Національного університету «Острозька академія» спільно з Українською фундацією правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».