Літня школа журналістики газети «День»

Щоденна всеукраїнська газета «День» проводить набір на Літню школу журналістики «Дня». Цьогоріч захід проходитиме уже втринадцяте. За роки існування школи у ній узяло участь понад 500 осіб. Зокрема, чимало студентів Острозької академії.

Деякі випускники школи вже дали про себе знати, започаткувавши низку цікавих ініціатив, до яких належать, наприклад, Дискусійний клуб студентів факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка та Острозький клуб інтелектуального спілкування. Найкращі учасники отримали змогу стати штатними працівниками «Дня».

Літня школа журналістики триватиме з 1 до 31 липня. Заявки на участь можна надсилати до 17 червня. Ознайомитися з детальною інформацією і на сайті видання: http://www.day.kiev.ua/uk/content/anketa-dlia-uchasnykiv-litnioi-shkoly-zhurnalistyky-dnia.