Літературний проект «Україна в думках і серці»

В Острозькій академії стартує літературний проект «Україна в думках і серці»

Багато проблем сучасного українського суспільства полягає в тому, що наш народ забув своє славне минуле, перестав пишатися своєю оригінальною історією та мовою. У той же час тисячі наших співвітчизників сьогодні проливають кров на східних теренах України, не даючи ворогу знищити нашу духовність та культуру, асимілювати нас до рівня манкуртів. Саме тому, аби підтримати розвій культури та духовності, які нині так необхідні, гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» ініціює початок літературного проекту «Україна в думках і серці». Метою проекту є утвердження духовних цінностей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед молоді, розвиток творчого потенціалу студентів.

До участі запрошуються студенти, випускники НаУ ОА, а також усі небайдужі громадяни нашої країни.

Матеріали надсилайте на електронну пошту: dekanat.humanities@oa.edu.ua.

Додаткова інформація за номером: (03654) 2-29-49.

Роботи приймаються до 02 березня 2015 року. Остаточні результати будуть відомі 21.03.2015 р. Деталі розміщенні у положенні нижче.

З повагою викладацько-студентський склад гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія».

Положення про конкурс