Всеукраїнський конкурс есе з правознавства

Навчально-науковий Інститут права ім. І.Малиновського Національного університету «Острозька академія» у січні 2016 року — березні 2016 року проводить Всеукраїнський конкурс есе з правознавства. Конкурс проводитиметься серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Острог.

Додаткова інформація за телефоном (03654) 2-39-30, моб. (067) 775-96-48 або e-mail: pravo@oa.edu.ua

Про Всеукраїнський конкурс есе з правознавства

1. Загальні положення.

1.1. Всеукраїнський конкурс есе з правознавства (далі – Конкурс) – це відкритий захід, що проводиться з метою:

- підвищення інтересу молоді до актуальних проблем у сфері права;

- розвитку у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному житті країни;

- формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини.

1.2. Організатором конкурсу є Навчально-науковий Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія».

1.3. Роботи учасників Конкурсу в строк до 4 березня 2016 року надсилаються на електронну адресу: pravo@oa.edu.ua. У роботі обов’язково  зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (телефон та електронна адреса (e-mail).

1.4. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2016 року. Фінал Конкурсу у 2016 році присвячено до 440- річчя Національного університету «Острозька академія»

2. Учасники Конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

3. Вимоги до робіт.

3.1. Автором в есе мають розглядатися актуальні проблеми в сфері права (в тому числі з історії держави та права). Есе має висвітлювати індивідуальні погляди автора на запропоновану  тему.

3.2. До участі в Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом 3-6 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

3.3. У супровідному листі до есе зазначаються:

відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, вік, контакти);

повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, область);

відомості про керівника (у разі наявності).

4. Конкурсна комісія.

4.1. Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія Конкурсу.

4.2. Конкурсна комісія Конкурсу, яка формується та затверджується організаторами конкурсу:

здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

своїм рішенням визначає переможців Конкурсу.

5. Порядок підведення підсумків Конкурсу.

5.1. При підведенні підсумків Конкурсна комісія визначає переможців, що зайняли перше, другі та треті місця.

5.2. Критерії оцінки робіт:

Дотримання стилістичних і синтаксичних правил;

Послідовність, логічність викладених думок;

Оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора;

Актуальність розглянутої проблеми.

5.3. За рішенням Конкурсної комісії автори кращих робіт, будуть запрошені на фінал Конкурсу, що відбудеться у березні 2016 року в Національному університеті «Острозька академія».

5.4. Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом Конкурсної комісії.

5.5. Учасники Конкурсу отримають сертифікат про участь, переможці – нагороди та грамоти. Переможці Конкурсу матимуть пріоритет при вступі та зарахуванні на навчання на спеціальність «Право» в Національний університет «Острозька академія».