Всеукраїнський конкурс творчих робіт на тему «Україна – майбутнє Європи» для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій

Кафедра політології Національного університету «Острозька академія» оголошує прийом робіт для участі у конкурсі есе «Україна — майбутнє Європи». Учасники отримають шанс позмагатися та виграти цінні призи.

Всеукраїнський конкурс творчих робіт на тему «Україна — майбутнє Європи» проводиться з метою сприяння формуванню суспільного інтересу до проблем сучасного політичного процесу та місця і ролі в ньому європейських цінностей.

Що: всеукраїнський конкурс есе «Україна — майбутнє Європи».

Коли: конкурс триватиме з 5 березня до 5 квітня 2015 року.

Вимоги до есе:

— Есе має бути оригінальним;

— Обсяг конкурсної роботи до 3-х сторінок (12 шрифт; 1,5 інтервал);

— Творча робота має розкривати тему: Чи залежить майбутнє Європи від боротьби України за свободу та демократію? Як боротьба за свободу, гідність, демократію в Україні може вплинути на правила і принципи, за якими європейці житимуть у XXI сторіччі? Чи торжествуватиме неприкрита сила і бажання її застосовувати чи верховенство закону і непорушність національних кордонів?

Як буде проходити Конкурс:

1. З 5 березня до 5 квітня 2015 року триватиме прийом робіт. У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Робота обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по-батькові автора, відомості про місце навчання, список літератури при наявності.

2. 15 квітня 2015 року на сайті www.polsci.oa.edu.ua будуть опубліковані найкращі з відібраних робіт.

3. 16 квітня 2015 року усі переможці отримають призи на церемонії нагородження у Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, головний корпус університету).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (097) 887 04 87 або e-mail: kafedra.politologii@oa.edu.ua з поміткою «конкурс творчих робіт».