Всеукраїнський конкурс "ТЕМА БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У ТВОРЧОСТІ УЛАСА САМЧУКА"

Національний  університет «Острозька академія»

з ініціативи Оксани та Ярослава Соколиків (Канада), єдиних  розпорядників спадщини Уласа Самчука

продовжує термін

студентсько-учнівського конкурсу

“ТЕМА БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У ТВОРЧОСТІ УЛАСА  САМЧУКА”

до 110 –річчя з дня народження письменника

до  участі запрошуються на добровільних засадах учні загальноосвітніх шкіл, студенти та аспіранти вищих  навчальних закладів України.

Конкурс продовжено до 1 березня 2015 року.

Конкурс проводиться у  таких номінаціях:

1. Краща наукова робота.

2. Краща публікація в центральній  пресі.

3. Краща публікація в мас-медіа  регіонів.

Переможцям встановлено  премії.

Роботи  надсилаються на адресу оргкомітету  (35800, Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2, Національний університет “Острозька академія”, оргкомітет конкурсу).

Для участі в конкурсі учасники надсилають:

- анкету-заявку встановленого зразка (Додаток 1)

- письмову роботу, публікацію.

Телефон для довідок: (03654) 2-29-49

Додаток 1

Анкета-заявка учасника Всеукраїнського конкурсу “ТЕМА БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У ТВОРЧОСТІ УЛАСА САМЧУКА”

1. П. І. П.  _____________