II Всеукраїнська науково-практична заочна Інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасні технології викладання англійської мови та інтерпретації текстів світової літератури»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІI Всеукраїнської науково-практичної заочної Інтернет-конференції з міжнародною участю

«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТЕКСТІВ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

Тематичні напрямки:

1. Впровадження сучасних технологій в процесі викладання англійської мови.

2. Психолого-методологічні аспекти викладання англійської мови у закладах освіти.

3. Принципи та завдання викладання англійської мови в умовах білінгвізму.

4. Метод нового історизму: паралельне читання літературних і нелітературних текстів ХІХ — ХХІ ст.:

— інтертекстуальний аналіз ( література і медицина, і криміналістика, і економіка, і адміністративні документи.

— дискурсивний аналіз (без поділу на жанри, суцільний потік літератури)

— біографічний аналіз (життя особистості в дискурсах і текстах)

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету «Острозька академія» з видачею сертифікату про участь у конференції.

2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України від 22 квітня 2011 р. № −1-05/4.

3. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету «Острозька академія» та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань України.

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається!

Для участі у конференції просимо надіслати

до 21 грудня 2015 року

на електронну адресу kafedra.ell@oa.edu.ua

• Заявку для участі у конференції (форма додається);

• Електронний варіант статті (6-12 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);

• Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю для учасників без наукового ступеня (у форматі * .jpg, *.png);

• Скановану квитанцію про оплату участі у конференції (у форматі *.jpg, *.png);

• Скановану квитанцію про оплату публікації статті у збірнику (у форматі *.jpg, *.png).

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії та квитанції називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc., kvitanciia_Ivaniv.doc.

За більш детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою:

kafedra.ell@oa.edu.ua

Програма конференціїПрограма конференції