IV-та Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання» присвячена 140-річчю з дня народження професора Є. В. Спекторського

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

IV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Малиновські читання»

яка відбудеться 13-14 листопада 2015 року

в Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл., 35800)

Початок реєстрації — 13 листопада 2015 року, о 10.00

Основні тематичні напрями конференції:

1. Професор Є. В. Спекторський — видатний український правознавець, юрист, філософ, історик церкви та суспільної думки

2. Теорія та історія держави і права, історія політичних та правових вчень, філософія права, юридична психологія

3. Конституційне право, адміністративне право, фінансове право, інформаційне право, міжнародне публічне право

4. Цивільне право, сімейне право, міжнародне приватне право, цивільний, господарський та адміністративний процес

5. Трудове право та право соціального забезпечення, земельне право, аграрне право, екологічне право

6. Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право

7. Кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза

8. Судоустрій, прокуратура, адвокатура

Робочі мови конференції:

українська, російська, англійська, польська

У науково-практичній конференції можуть брати участь наукові, науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, магістранти, студенти старших курсів, працівники судових та правоохоронних органів, юристи-практики.

До початку проведення конференції буде видано та роздано збірник матеріалів. Учасникам, що не зможуть взяти участь у конференції особисто, збірник буде надіслано поштою.

Порядок направлення заявок та матеріалів на участь у науково-практичній конференції

Заявка на участь разом із матеріалами одночасно надсилаються електронною поштою

Е-mail: lawjournal@oa.edu.ua (з поміткою «Малиновські читання-2015»)

в строк до 1 листопада 2015 року (включно)