V Міжнародна науково-практична заочна конференція „ЛІНГВОКОГНІТИВНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ АСПЕКТИ КОМУНІКАЦІЇ”

V Міжнародна науково-практична заочна конференція

«ЛІНГВОКОГНІТИВНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ АСПЕКТИ КОМУНІКАЦІЇ»

12 жовтня 2015 року.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної заочної конференції

«ЛІНГВОКОГНІТИВНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ АСПЕКТИ КОМУНІКАЦІЇ»

Тематичні напрямки:

1. Лінгводидактика та соціолінгвістика.

2. Когнітивна лінгвістика та прагматика.

3. Проблеми лінгвістики тексту та дискурсу.

4. Фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень.

5. Стилістика та інтерпретація тексту.

6. Мова в діалозі культур.

7. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності.

8. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.

9. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі.

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті у науковому блозі Національного університету «Острозька академія» з видачею сертифікату про участь у конференції.

2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України від 22 квітня 2011 р. № −1-05/4.

3. Розміщення статті у науковому блозі Національного університету «Острозька академія» та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань України.

4. Для участі у конференції просимо надіслати

до 15 вересня 2015 року

на електронну адресу lingua.lab@oa.edu.ua

• Заявку для участі у конференції (форма додається);

• Електронний варіант статті (8-12 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);

• Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю для учасників без наукового ступеня(підпис на рецензії необхідно завірити печаткою); (у форматі * .jpg, *.png);

Інформаційний листІнформаційний лист