Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих науковців:

«Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»,

яка відбудеться у Національному університеті «Острозька академія» на факультеті романо-германських мов 19 березня 2015 року.

До участі у конфернції запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці.

Для участі у конференції просимо надіслати тези до 01 березня 2015 року на електронну адресу kafedra.iem@oa.edu.ua

Інформацію про конференцію можна переглянути в прикріпленому до листа файлі

ЗавантажитиЗавантажити
Файл .doc, 24 Кб