ІІІ всеукраїнська наукова конференція «ФІЛОСОФІЯ ЯК КУЛЬТУРНА ПОЛІТИКА СУЧАСНОСТІ»

Міністерство освіти і науки України

Національний університет «Острозька академія» Кафедра культурології та філософії

Інститут вищої освіти НАПНУ Відділ інтернаціоналізації вищої освіти

Українське товариство філософії освіти

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

23-24 жовтня 2015 р. в Національному університеті «Острозька академія» буде проводитися ІІІ всеукраїнська наукова конференція

ФІЛОСОФІЯ ЯК КУЛЬТУРНА ПОЛІТИКА СУЧАСНОСТІ

Передбачається обговорення наступного кола загальних проблем:

1. Чи можлива/важлива метафізика сьогодні?

2. Дегуманістичні тенденції в сучасному соціумі

3. Модерн, постмодерн, after-постмодерн

4. Філософія освіти і освітня політика

5. Феномен університету в контексті суспільства знань

6. Філософія перед викликами часу 7.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська

Заявки (форма заявки додається) на участь в конференції та тези надсилати до 25 вересня 2015 р. на е-mail: conf.philosophy@oa.edu.ua (тему листа обов’язково вказати «Конференція-2015»).

Вимоги до оформлення тез:

-         Обсяг тез не більше 2-3 стор. А4.

-         Матеріал слід підготувати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (всі поля – 2 см.), міжрядковий інтервал - 1,5, шрифт Times New Roman, 14 кегль.

-         Абзацний відступ ставити автоматично 1,25 см. (Увага: не допускається створення абзаців за допомогою пробілів чи клавіші Tab).

-         Текст вирівнюється по ширині.

-         В тексті слід розрізняти тире і дефіс. (Увага: не допускається їх взаємна заміна).

-         В тексті слід використовувати лапки «». Використовуйте їх для цитат, назв творів тощо. Для внутрішньоцитатного виділення використовуйте лапки “”.

-         Посилання давати за зразком [2, с. 45].

-         Зверху сторінки зліва розміщується УДК, наступний рядок (вирівнювання справа): ім’я та прізвище автора, після цього наступний рядок - великими літерами назва (вирівнювання по центру).

-         Список літератури слід оформити згідно із вимогами ВАК України

Публікація тез — безкоштовно у електронній версії збірника; видрук паперової версії 1 примірника збірника тез — 100 грн.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти роботи, що не відповідають означеній тематиці, критеріям щодо наукового тексту або не є належним чином оформлені.

Найкращі доповіді буде рекомендовано опублікувати у вигляді наукових статей у фаховому науковому збірнику НаУОА «Наукові записки НаУОА. Серія: Філософія» (вартість публікації 30 грн. за стор.).

Організаційний внесок для участі в конференції складає 100 грн. і сплачується при реєстрації.

На участь у конференції

Прізвище, ім’я, по-батькові:

Організація (установа):

Посада (студент, звання):

Адреса:

Тел.:

Факс:

Тема доповіді:

Із запропонованих наукових напрямків для мене становить інтерес:

З питань організації конференції звертатися за тел.

097 4960508 — Зайцев Микола Олександрович.

066 9300489 — Шевчук Дмитро Михайлович

097 9053506 — Карповець Максим В’ячеславович

Запрошуємо до участі в конференції!

Інформаційний листІнформаційний лист

Оргкомітет