І міжнародна науково-практична конференція «Глобальне управління: теорія та практика»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЄВРАЗІЙСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА СХОДОЗНАВСТВА» (УКРАЇНА)

EURO MEDITERRANEAN AKADEMY OF ARTS AND SCIENCES (GREECE)

LIMITED LIABILITY COMPANY «GREEK GROUP» (УКРАЇНА)

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (УКРАЇНА)

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ». ІНСТИТУТ ГЛОБАЛЬНИХ СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ (УКРАЇНА)

LIMITED LIABILITY COMPANY «SP TRUST» (GREECE)

LIMITED LIABILITY COMPANY «GREECE MEDTOUR» (GREECE)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І міжнародної науково-практичної конференції «Глобальне управління: теорія та практика»

яка відбудеться

23-28 вересня 2015 року

Афіни — Лутраки — Коринф

Греція

До участі у заході запрошуються представники органів державної влади, вітчизняних та зарубіжних наукових установ і навчальних закладів, громадських організацій, засобів масової інформації.

Орієнтовні напрями (секції) конференції

1. Сучасні реформи у сфері глобального управління.

2. Інновації у сфері глобального управління: нові політичні системи та моделі.

3. Наднаціональні, національні та регіональні конфлікти.

4. Глобальна економічна співпраця.

5. Управління у галузі охорони здоров’я: медичний туризм.

6. Державні університети Греції: можливості для українських студентів.

У рамках конференції планується зустріч з представниками бізнес-структур, ознайомлення з можливістю придбання об’єктів нерухомості, відвідування кращих медичних центрів, можливість отримання консультації спеціалістів тощо.

Робочими мовами конференції є українська, російська, англійська.

Організаційний комітет

Dr. Ольга Руденко (м. Київ, Україна),

Dr. Sousana Michailidou (м. Афіни, Греція),

Attorney At Law Elias S. Spyrliades (м. Афіни, Греція),

Dr. Микола Корецький (м. Київ, Україна),

Dr. Олег Новомлинець (м. Чернігів, Україна),

Dr. Сергій Штурхецький (м. Острог, Україна),

MD. Nikolaos G. Bakouras (м. Афіни, Греція),

Координатор конференції від України:

Голова Правління ГО «Всеукраїнський Інститут євразійських досліджень та сходознавства»

Червякова Ольга Володимирівна

тел. +380938710048; Olga_2006@bigmir.net

Для участі у конференції необхідно:

до 1 серпня 2015 року заповнити та надіслати в електронному вигляді заявку за наведеною формою.

до 1 вересня 2015 року - для отримання візи та замовлення квитків скан закордонного паспорта - надіслати в електронному вигляді тези/доповіді (обсягом до 0,5 ум.-друк. арк.)

Публікації оформляються згідно з вимогами до наукових статей та подаються в електронному варіанті (формат А4 через 1.5 інтервали, 14 pt, у текстовому редакторі Word for Windows). Мови — українська, російська, англійська. Береги з усіх сторін — 20 мм. До статті додаються анотації українською, російською та англійською мовами з переліком ключових слів. Анотація англійською мовою повинна бути розширеною (2-2,5 тис. знаків). Посилання у тексті робити у квадратних дужках, список використаних джерел подавати після тексту за алфавітом. Перед назвою по центру першого аркуша вказати ініціали та прізвище автора (авторів), науковий ступінь, вчене звання, посаду, назву організації, де працює автор (автори).

Тези/доповіді виступу подаються з поміткою «konf-2015». У назві слід вказати прізвище автора (першого із співавторів).

Матеріали конференції у вигляді тез будуть надруковані окремим збірником. На вказану учасником адресу надсилається 1 збірник тез доповідей.