V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ І ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

«ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І МОВЛЕННЯ»

5–6 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

Запрошуємо Вас узяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», яка відбудеться 5–6 листопада 2015 року на базі Національного університету «Острозька академія».

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

• специфіка мовних норм на фонетичному і лексичному рівнях;

• культуромовні особливості граматичного ладу української мови;

• пріоритетні напрями розвитку шкільної лінгводидактики;

• інноватика лінгвістичної освіти у ВНЗ;

• філософська проблематика в українській літературі.

Матеріали буде опубліковано в збірнику «Наукові записки. Серія «Філологічна», затвердженому ВАК України, до початку конференції.

Робоча мова конференції — українська.

Контактна інформація:

тел. (03654) 2-29-49,

0988356240 — Федорич Христина Миколаївна,

0969972542 — Плисюк Ганна Вікторівна

e-mail:kafedra.ukr@oa.edu.ua

Адреса оргкомітету:

кафедра української мови і літератури,

Національний університет «Острозька академія»,

вул. Семінарська, 2,