Церемонія урочистої посвяти «Інавгурація – 2015»

30 серпня 2015 року відбудеться урочиста церемонія посвяти в студенти Національного університету «Острозька академія».

Інавгурація проходитиме за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст. У заході візьмуть участь такі відомі персонажі, як князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії, та княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку. Також на святі будуть присутні почесні гості — друзі та партнери Острозької академії.

Урочиста посвята першокурсників розпочнеться о 10.00 год. на території академічного парку.

09.00 — збір першокурсників по факультетах.

09.30 — святковий молебень у студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького.

12.20 — інавгураційні лекції для першокурсників.