10 Ювілейний Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову 2015» в Острозькій академії

10 років історії Фотовернісажу, понад 50 тисяч світлин надійшло на конкурси з більше ніж 80 країн світу, для розгляду членами журі з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдавії, Румунії, Росії, Індії, України. Переможці отримали понад 750 нагород. Гран-Прі — бронзова статуетка «Птах, що летить» «відлітала» до Ірландії, Італії, Німеччини, Аргентини, Китаю, Гонконгу, Сінгапуру, Австралії, а цьогоріч вдруге за 10 років «оселився» в Україні.

Фотографія нас познайомила, об’єднала, дала можливість людям різних країн світу подружитись та спілкуватись.

Після експонування в Рівному виставка мандрує містами України.

Відкриття виставки відбудеться 17 листопада о 14:00 в Мистецькій галереї Острозької Академії.

Експозицію виставки можна буде переглянути до 6 грудня 2015 р.

Фотографія нас об’єднує! Зробимо разом наше життя кращим! Усе, що сприяє культурно-духовному розвитку — працює проти війни!