Інформаційно-розважальний захід «Євроквест»

У Національному університеті «Острозька академія» 5 березня відбудеться «Євроквест» — інформаційно-розважальний захід, який організовує представництво ЄС в Україні в рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Мета «Євроквесту» — в ігровій формі перевірити знання студентів з історії ЄС.

У квесті візьме участь 6 команд (6 учасників у кожній), які отримають карти із зашифрованими на них локаціями Острозької академії. У визначених місцях на групи чекатимуть волонтери з питаннями про історію та принципи роботи ЄС. Учасникам потрібно відгадати локації Острозької академії та правильно відповісти на питання волонтерів. Переможе та команда, яка набере найбільше балів. Переможці отримають подарунок.

Організатори запрошують учасників, волонтерів та фотографів. Реєстрація відбувається за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1YF2tvn7ZqiwKiDwyfSXa..

Початок об 11:30 в актовій залі НаУОА.