Онлайн-конкурс учнівського аналітичного есе в галузі «Психологія»

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТИКО-ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

КАФЕДРА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конкурсі

учнівського аналітичного есе в галузі «Психологія»

Пропонована тематика:

1. Зв’язок між наукою і практикою в психології.

2. Як сформувати інтелігента в сучасному суспільстві?

3. Проблема байдужості в сучасному суспільстві: погляд психолога.

4. Вибір професії сучасної молоді: усвідомлене рішення чи випадковість?

1. Мета проведення конкурсу — активізація самостійної дослідницької роботи школярів у сфері психології, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнів, їх професійної орієнтації на спеціальність «Психологія».

2. Організація та проведення конкурсу:

•  Конкурс проводиться в три етапи:
  •  Підготовчий етап: подання заявок та конкурсних есе: з 25 березня по 15 квітня 2015 р.
  •  Відбірковий етап: рецензування та відбір кращих есе: з 15 по 22 квітня 2015 року.
  •  Фінальний етап: підведення підсумків та нагородження учасників: 30 квітня 2015 р.
  •  Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку (додаток 1).
  •  Подати есе обсягом до 10-ти сторінок.
  •  Для проведення конкурсного відбору, визначення переможців Конкурсу створюється журі за відповідними номінаціями з числа викладачів кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету «Острозька академія».
  •  Прийом конкурсних робіт та заявок здійснюється за електронною адресою psy_konkurs@oa.edu.ua
  • Додаткова інформація за телефонами:

1) (096)222-48-83 (контактна особа — Кулеша Наталія Петрівна);

2) (096)79-37-064 (контактна особа — Матласевич Оксана Володимирівна).

3. Учасники конкурсу: Участь у конкурсі можуть взяти учні 11 класу шкіл, ліцеїв, гімназій, які подадуть до розгляду свої есе.

4. Вимоги до написання та оформлення есе.

1. Есе має складатися зі вступу, основної частини, висновку.

2. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновані теми.

3. До участі в Конкурсі допускаються роботи в друкованому варіанті обсягом не більше 10 сторінок.

4. Есе виконується в текстовому редакторі Microsoft Word (97-2003); стиль Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5; поля по 2 см. з кожної сторони; вирівнювання по ширині.

При оцінюванні есе до уваги беруться:

•  здатність автора побудувати, довести власну позицію з обраної проблеми на підставі набутих знань, критично аналізувати існуючі погляди;
  •  здатність розуміти, оцінювати та встановлювати зв’язки між ключовими моментами проблем та запитань;
  •  вміння диференціювати протилежні підходи та моделі, застосовуючи їх до емпіричного матеріалу або дискусії з принципових питань;
  •  логіка, послідовність викладу думок;
  •  дотримання стилістики есе та ключових моментів його композиції;
  •  наявність чіткого формулювання основної тези автора;
  •  аргументованість основної тези есе, підкріплення аргументів прикладами;
  •  оригінальність викладення думки, здатність есе «зачепити» читача і запам’ятатися йому не лише основною тезою, але й сильними підтримуючими тему ідеями;
  •  наявність висновків, що підсумовують позицію автора, сигналізують про повноту та завершеність дискусії;
  •  зрілість, підготовленість есе.

5. Визначення переможців.

1) Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

2) При підведення підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, друге та третє місця, які будуть нагороджені відповідними дипломами.

3) Призери конкурсу матимуть переваги при зарахуванні до Національного університету «Острозька академія» на спеціальність «Психологія».

4) Всі учасники Конкурсу будуть запрошені на майстер-клас в Інститут практичної психології та психотерапії.

Увага!

Конкурсні роботи, що не відповідають умовам Конкурсу, комісією не розглядаються. Конкурсні роботи не повертаються. Апеляції за підсумками Конкурсу не приймаються. Інформація, новини та результати Конкурсу будуть розміщені на сайті Національного університету «Острозька академія» www.оа.edu.ua.

Додаток 1

Заявка на участь у онлайн- конкурсі учнівського аналітичного есе на тему «Актуальні проблеми теоретичної та консультативної психології»

П.І.Б (повністю) Освітній заклад, в якому навчаєтесь Контактний номер телефону Адреса учасника (з індексом) E-mail

Додаток 2