Всеукраїнський конкурс-есе англійською мовою

Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою у Національному університеті «Острозька академія»

на тему: «The Benefits and Drawbacks of Using Computers on a Daily Basis»

Участь у Конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які вчасно нададуть до розгляду свої письмові роботи. Участь у конкурсі є безкоштовною. Кожен учасник може подати на Конкурс не більше однієї авторської роботи.

Конкурс проводиться з 1 грудня 2015 року по 10 березня 2016 року. Роботи можна надсилати за електронною адресою olena.tyshko@oa.edu.ua.

Додаткові запитання слід надсилати за цією ж електронною адресою (контактна особа — Тишко Олена Василівна).

15-20 квітня 2016 року будуть підбиті підсумки Конкурсу. Переможці визначатимуться за результатами оцінки журі

Переможцями Конкурсу вважаються конкурсанти, що отримали найбільшу кількість балів.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та призами.

Учасники, що не посіли призові місця будуть нагороджені сертифікатами учасників Конкурсу.

Учасники Всеукраїнського конкурсу есе, які увійдуть в першу десятку переможців і згодом вступлять на факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» у перший тиждень після вступу отримають інші цінні нагороди від ректорату і деканату:

• піврічна стипендія для студентів-відмінників контрактної форми навчання
  • першочергове поселення в гуртожиток,
  • електронну книгу,
  • бібліотечку професійної англомовної літератури
  • набір книг

Адреса Оргкомітету Конкурсу:

35800, Рівненська область

м. Острог

вул. Семінарська 2

Координатор конкурсу — Тишко О.В.

Положення конкурсу Ви можете переглянути за посиланням

Бажаємо успіху!