ІНФОРМАЦІЙНО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗАХІД «ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЛІТИКО-ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»

Національний університет «Острозька академія»

Факультет політико-інформаційного менеджменту

Дорогі наші абітурієнти!

Ви прагнете пізнати істину, навчитися критично мислити й аналізувати? Бажаєте ознайомитися з високим рівнем освітніх технологій? Ваш девіз – жага до знань, постійний розвиток і рух уперед? Ваше життєве кредо  — «Єдиний шлях, що веде до знання,  – це діяльність…»?

Час діяти! Відчуйте себе справжніми студентами!

Саме Ви маєте унікальну можливість

зазирнути у своє майбутнє, поринути у дивний світ науки, вдихнути на повні груди дух студентства!

3 грудня 2015 року відбудеться унікальний

інформаційно-пізнавальний захід

«Відчуй себе студентом

факультету політико-інформаційного менеджменту»

До участі запрошуються учні 10, 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

У програмі заходу:

9.50-10.00  –   реєстрація учасників

10.00-10.50  – зустріч із деканом, завідувачами кафедр і викладачами факультету;

10.50-11.50  –   інтелектуальна гра «Брейнг-ринг»;

11.50-12.20   –  спілкування зі студентами обраних спеціальностей;

12.20-13.40   –  відвідування лекційних і семінарських занять;

13. 45-14.45  –  перерва «кава-брейк»;

13.55-15.15   –  екскурсія університетом.

Детальна інформація за телефоном: (067) 988-44-83 (Юлія Петрівна);

та (097) 77-702-08 (Уляна Ігорівна)

Чекаємо на Вас  3 грудня 2015 року за адресою:

Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2,

м. Острог, Рівненська обл.