9 листопада – День української писемності та мови

Упродовж дня заплановано:

• Урочистий Молебень у студентсько-викладацькому храмі ім. преп. Ф. Острозького (студентсько-викладацький храм, 08.30).

• Всеукраїнський радіодиктант національної єдності (аудиторія П-5, 10.30).

• Відео-акція «Комплімент рідній мові» (початок о 12.20, прес-центр).

• Акція «Розмовляй та пиши правильно» (упродовж дня, хол університету).

• Перегляд кінострічки «Шістдесятники» (культурно-мистецький центр).

• Акція студентського радіо «Живі голоси українських поетів» (упродовж дня).