День Національного університету «Острозька академія»

21 жовтня 2015 р. — День Національного університету «Острозька академія»

Протягом дня заплановано такі заходи:

08:30 — 09:00. Молебень. Студентсько-викладацький храм преп. Ф. Острозького.

10:30 — 11:00. Святкове привітання від ректора та гостей університету. Університетський парк.

11:00 — 11:30. Відкриття виставки-реконструкції українського побуту (поч. ХХ ст.). з експонатами, подарованими першим Президентом України Леонідом Кравчуком в етнографічній експозиції мистецької галереї Острозької академії.

11:30 — 12:00. Відкриття виставки «Світ Трипілля», першого етапу виставково-освітнього проекту «Шляхами древніх світів» за підтримки Благодійного фонду «Платар. Пам’яті Сергія Платонова».

12:00. — 12:45. Урочистості з нагоди Дня університету. Актова зала

13:00. — 15:00. Започаткування дискусійної платформи «Місія сучасного університету» до 440-річчя Острозької академії. Зала засідань Вченої ради.

Доповідачі:

Університет і традиція — проректор із навчально-наукової роботи НаУОА, професор, доктор філософських наук Петро Кралюк.

Основні тренди у глобальній освіті Віолетта Москалу, доктор філософії, науковий дослідник Лотарингського Університету (Франція).

Роль університету світового класу для розвитку регіону — Дарина Мельник, експерт-аналітик із питань інновацій у сфері вищої освіти.

Фінансова стратегія університету майбутнього — Сергій Іванов, директор Волинського інституту Андрагогіки НаУОА.

Модератор дискусії — доктор філософських наук, декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук.

11:00 — 16:00. Фотовиставка «Відшукай історію Острозької академії» Виставкові площі НаУОА

11:00 — 16:00. Ярмарок «Пасіка». Університетський парк.

Упродовж ярмарку:

— виставка-продаж рукоділля;

— виставки художніх та фоторобіт;

— продаж сувенірної продукції із символікою університету;

— продаж меду; конкурс на кращий костюм бджоли; бджолоарт; обмінні пункти з валютою «бджоли»;

— пригощання стравами української кухні;

— «ярмарок від факультетів»;

— аукціон балів викладачів;

— концертні виступи художніх колективів;

— танцювальний флеш-моб;

— відео проект «Капсула часу −2045»;

— «Співанка»;

— футбольний матч між викладачами та студентами тощо.