ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДЕКЛАМУВАННЯ ДУХОВНОЇ ПОЕЗІЇ

СТУДЕНТСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ ХРАМ ПРЕП..ФЕДОРА ОСТРОЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА ЖУРНАЛІСТИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

Усі, хто любить поетичне слово, хто пише вірші на духовну тематику і хоче проявити свої таланти у декламуванні віршів, запрошуються до Острозької академії з дня нагоди дня Святого Миколая 19 грудня 2015 року на Всеукраїнський конкурс-фестиваль декламування духовної поезії.

Фестиваль-конкурс відбудеться у двох номінаціях:

• «Декламування авторської духовної поезії»,
  • «Декламування духовної поезії інших авторів, вітчизняних і зарубіжних, українською та іншими мовами».

Щоб узяти участь, потрібно надіслати на електронну адресу (vinchester030@gmail.com) поезію, яка буде продекламована, та заявку на участь до 16 грудня включно.

У заявці потрібно вказати прізвище ім’я по батькові, вік, електронну адресу та телефон.

Переможці фестивалю-конкурсу будуть нагороджені грамотами від Національного університету «Острозька академія», книгами та іншими цінними подарунками.

Тим, хто з певних причин не може приїхати на фестиваль-конкурс, дається можливість продекламувати свої вірші в режимі Online за допомогою Skype.

Оргкомітет фестивалю-конкурсу

• Жуковський Василь, доктор пед.наук, професор, настоятель студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького
  • Ундір Олесь, український поет
  • Вісич Дарина, викладачка кафедри української мови і літератури Національного університету «Острозька академія»