Продовжено набір кандидатів для участі у конкурсі на навчання на кафедрі військової підготовки

До відома студентів (хлопці та дівчата) других та третіх курсів денної форми навчання Національного університету «Острозька академія».

Продлвжено набір кандидатів для участі у конкурсі на навчання на кафедрі військової підготовки при Національному університеті водного господарства та природокористування.

За детальнішою інформацією звертатись у відділ кадрів Національного університету «Острозька академія».