Інтернет-тестування з англійської мови для підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання – 2014

Шановний вступнику!

Національний університет «Острозька академія» за сприяння факультету романо-германських мов запрошує Вас взяти участь в інтернет-тестуванні з англійської мови в форматі ЗНО на сайті moodle.oa.edu.ua

Тестування проходитиме з 1 грудня 2013 року по 31 травня 2014 року. Протягом цього часу Ви матимете можливість пройти три тести.

Для проходження Інтернет-тестування:

1. Авторизуйтеся на сайті moodle.oa.edu.ua у будь-який час з 10-00 години 1 грудня 2013 року (за київським часом)
  1. Перейдіть на посилання «Пройти інтернет-тестування в форматі ЗНО»
  2. Натисніть на кнопку «ПРОЙТИ ТЕСТ ON-LINE»

Інтернет-тест складається з:

1. трьох завдань на читання;
  2. п’яти завдань на граматику та лексику.

Тестування проходить протягом 100 хвилин. Результати тестування будуть виведені на екран відразу після завершення тесту.

Кожен учасник може пройти тест лише один раз.

При підготовці завдань до інтернет-тестування використовувались матеріали видань серії «Pearson Longman», що відповідають змісту, формі та формату тесту з англійської мови ЗНО 2014 року.

Контактна особа:

Коцюк Леся Миколаївна, доц., канд. філолог. наук