Конвокація-2014 в Острозькій академії

У Національному університеті «Острозька академія» 5 червня відбудеться урочиста церемонія Конвокації-2014.

Конвокація проходитиме за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст. У заході візьмуть участь такі відомі персонажі, як князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії, та княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку. Також на святі будуть присутні почесні гості — друзі та партнери Острозької академії.

О 8.30 год. розпочнеться молебень у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького.

О 9.30 год. Розпочнеться урочисте вручення дипломів на території академічного парку.