ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Парламентські вибори 2014 року в Україні: підсумки та тенденції»

Кафедра політології Національного університету «Острозька академія» і Школа політичної аналітики «Поліс» запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Парламентські вибори 2014 року в Україні: підсумки та тенденції», що відбудеться 5 грудня 2014 року в місті Острог.

Мета конференції: обговорення та дискусія з найбільш актуальних питань перебігу виборчої кампанії та результатів парламентських виборів 2014 року в Україні.

На конференції будуть висвітлені підсумки позачергових виборів до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року та тенденції розвитку політичних партій і партійної системи, погляди політичних партій та кандидатів у народні депутати на перебіг цих виборів, а також зміни електоральної мапи.

До участі в конференції запрошуються науковці, експерти, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, народні депутати України, кандидати в народні депутати України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації та ін.

Конференція розпочне свою роботу о 10.00 (початок реєстрації — 9.00) 5 грудня 2014 року у приміщені Вченої ради Національного університету «Острозька академія» (м. Острог, вул. Семінарська, 2).

В рамках конференції пройдуть дві панельні дискусії та круглий стіл.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська та російська мови.

Реєстрація

Для участі в конференції необхідно не пізніше 30 листопада 2014 року надіслати електронною поштою заявку учасника та тези доповіді на електронну адресу: kafedra.politologii@oa.edu.ua.

До 2 грудня оргкомітет повідомить учасників, чиї тези були відібрані для доповіді. Інші учасники можуть взяти участь в обговоренні.

Контакти оргкомітету:

Е-mail: kafedra.politologii@oa.edu.ua

Телефон: +38 097 887 04 87 — Віталій Лебедюк

Адреса: 35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2, кафедра політології тел./факс +38 (03654) 2-29-49

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 307 Кб