IX Міжнародна науково-практична конференція «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ: МОВА – КУЛЬТУРА – ОСОБИСТІСТЬ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

IX Міжнародної науково-практичної конференції

«МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ:

МОВА — КУЛЬТУРА — ОСОБИСТІСТЬ»,

яка відбудеться у Національному університеті

«Острозька академія» на факультеті романо-германських мов

23 −24 квітня 2015 року.

Форми участі у конференції:

Виступ із доповіддю на пленарному засіданні

Виступ із доповіддю на секційному засіданні

Публікація статті у збірнику.

Workshop.

Збірник належить до списку фахових видань ВАК України від 22 квітня 2011 р. № −1-05/4

Інформаційний лист